Ülkemizin ilk tescilli özel sivil heliportu olma özelliğine haiz "Sarp Heliport" ideallerimizi gerçekleştirme yolunda attığımız adımların bir göstergesidir.

2004 yılında SARP HAVACILIK LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak kurulan şirketimiz ticari hava taksi faaliyetlerini; deneyimli uçuş ekibi ve güvenli hava araçları ile "Emniyet, Sürat ve Konfor" ilkeleri doğrultusunda icra etmektedir.

Envanterimizde 10 yolcu kapasiteli 1 adet iş jeti; Challenger CL-604 ve 6 yolcu kapasiteli 1 adet helikopter; Sikorsky S76 bulunmaktadır.

Uçağımız, İstanbul / Atatürk Havalimanı'nda, helikopterimiz ise hangar ve bakım ünitelerimizin yer aldığı Eskişehir / Sarp Heliport'ta konuşlandırılmıştır.

Sarp Havacılık, en önemli kaynağının personeli olduğunun bilinci ile yüksek standartlarda uçuş ve bakım faaliyetlerini sürdürmektedir. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü direktifleri ve ulusal / uluslararası güncel tüm havacılık mevzuatlarını takip ederek, eğitimleri ile sahip olduğu standartları koruyacak ve güncelleyecektir.

Şirketimiz, SHY-145 / JAR-145 Bakım Kuruluşu Onay Sertifikası'na ve ISO-9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikası'na sahiptir.

"Zamanınızı bizimle planlayın, kazanın!"

Sitedeki tüm materyal ve göresellerin hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz © 2004 -2011 Sarp Havacılık AŞ